TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
480 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Küçükbakkalköy Mah. Şerif Ali Yolu Cad. ÇetinSok.No:11,YDS Plaza Ataşehir İstanbul
  • TELEFON: 0850 288 35 00
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

YDS Publishing, 2005 yılında, Türkiye’de yabancı dilin öğrenilmesi ve öncelik olarak İngilizcenin her birey tarafından kullanılabilir bir dil haline gelmesine yönelik güncel, özgün ve hatasız yayınlar üretmek amacıyla kurulmuştur.

Dil eğitiminde öğrenme sürecini oluşturan en önemli unsurlardan biri öğretmen, diğeri ise materyaldir. Yabancı dil materyalleri üreten ve tüm Türkiye’de bu yayınların pazarlama ve satışını gerçekleştiren YDS Publishing, okul öncesinden başlayıp ilkokulortaokullise ve ulusal sınavlara hazırlık yayınlarından oluşan ürün çeşitliliğiyle Milli Eğitim Sistemi’nde meydana gelen değişiklikleri yakından izleyip günceli yakalayarak hizmet vermektedir.

YDS Publishing eğitim teknolojilerinin ve öğrenme alışkanlıklarının dijital tabanlı değişim ve gelişimi ile birlikte Online EğitimOnline Satış ve Online Sınav alanlarında da faaliyetlerde bulunmakta, gerek insan gücü gerekse de teknolojik altyapı anlamında önemli yatırımlar yapmaktadır.

Ulusal pazarda olduğu gibi uluslararası pazarlarda da güçlü ve lider bir marka olma yolunda hızla ilerleyen YDS Publishing, alanında uzman kadrosunun özenli çalışmalarıyla ürettiği yayınları başta öğretmen ve öğrenciler olmak üzere, yabancı dile ilgi duyan herkesin kullanımına sunmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.