TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
403 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Mecidiye Mah. Fatih Bulvarı 451 Sultanbeyli İstanbul
  • TELEFON: 0216 625 24 00
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

MİSYONUMUZ

Sıcak, destekçi ve yaratıcı bir çevrede iyi öğrenimin yer alacağı bir okul olmaktır. Deneyimli, gelecekten beklentisi olan öğretmenler sayesinde öğrencilerin kişisel gelişimine önem veren, onların düşüncelerini zorlayan ve ufuk açan, tatlı rekabet ortamı yaratarak ileri bilgi düzeyine ulaşmalarını sağlamak ve yeteneklerini ortaya çıkarmaktır. Bizler bunu taahhüt ederek ailelerle çocukların öğrenim sürecinde bir ortaklık kurarız. Çocukların uluslararası düşünce yetisi, farklı kültürlere saygı, deneyimlerden öğrenmeleri ile güçlü bir yönlendirmeyi güvence altına alırız.

VİZYONUMUZ

Tüm dünya tarafından tanınan, global eğitim alanında saygı duyulan, öğrenim standartlarının yüksek olduğu, uluslararası bakış açısı olan, çocuklara güç ve ilham veren bir eğitim ağı oluşturmaktır.

 

Her çocuk farklı yeteneklerle dünyaya gelir, sosyal çevre ve okullar bu yetenekleri ortaya çıkarmaya yardımcı olur. VEGA Okulları her öğrencinin yeteneğini keşfeder ve o doğrultuda LİDERLER yetiştirir.

VEGA Okulları Türk eğitim sisteminin güçlü bir parçası olarak 2014 yılı itibariyle Altınhas Holding çatısı altında kurulmuştur. Güçlü bir kurumsal alt yapıyla birleştirilmiş başarılı eğitim geçmişine sahip eğitimcilerin liderliğinde açılan okulumuz uluslararası bakış açısıyla sadece Türkiye’nin değil bulunduğu bölgenin lider eğitim kurumlarından biri olmak üzere faaliyetlerine başlamıştır.

VEGA Okulları’nın ana hedefi; tüm dünya tarafından tanınan, global eğitim alanında saygı duyulan, öğrenim standartlarının yüksek olduğu, uluslararası bakış açısı olan, çocuklara güç ve ilham veren bir eğitim ağı oluşturmaktır.

Değişimi değişmezi olarak kabul eden, etik kuralları ilk prensip olarak benimseyen ve velilerimizin en değerli varlıklarını daha doğrusu ülkemizin gelecekteki liderlerini yetiştirdiğini unutmadan devamlı ileriye bakmak VEGA Okulları’nın ana ilkesidir.

VEGA Okulları; kendi anadilini çok iyi kullanan, en az iki yabancı dilde anadil yeterliliğinde iletişim kurabilen, akademik olarak çok güçlü, sosyal ve sportif alanda donanımlı, çağdaş, değer sistemi gelişmiş ve sosyal sorumluluklar üstlenen başarılı nesiller yetiştirmek üzere yola çıkmıştır.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.