TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
487 ZİYARETÇİ
  • ADRES: 29 Ekim Mah. İzmir Yolu Cd. No:404 Ertuğrul, Nilüfer Bursa
  • TELEFON: 0224 413 00 06
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

1970 yılından bu yana, eğitim sektöründeki varlığını başarıyla sürdüren bu başarıyı günümüze gururla taşımış ve geleceğe yön veren eğitici kadrosuyla faaliyet gösteren bir kurulmuştur.

Uludağ Üniversitesi Bilim Kurulu Üyeleri danışmanlığında “En iyi eğitim, ancak en iyi eğitim kadrosuyla sağlanabilir.” anlayışıyla hareket eden okulumuz; Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesi’nden oluşmaktadır. Her kademede sınıflarımız butik konseptte 16 kişi kontenjanlı üçer sınıf oluşturulmuştur.

10.000 metrekare arsa üzerine kurulu olan kampüsümüz; şehir merkezinde yer almakla birlikte geniş, ferah yeşil alanlarıyla öğrencilerimizin sağlıklı bir ortamda eğitim görebilmelerini sağlamaktadır.

Kampüsümüz; futbol sahası, basketbol sahası, açık hava yürüyüş parkurları, yüzme havuzu, kapalı spor salonu, golf sahası, dans salonu, akıl oyunları sınıfları, yabancı dil sınıfları, STEM +A ve MAKER atölyeleri gibi donanımlı imkanlar sağlayan evrensel bir okuldur.

Uludağ Koleji, Bursa’nın EN’lerin oluşan eğitim kadrosu ve evrensel düzeydeki eğitim anlayışıyla anaokulundan itibaren yabancı dil, sosyal sorumluluk, genel kültür, sanat, müzik ve spor dallarında aktif rol oynayabilecekleri bir gelecek sağlamak amacıyla yola çıktı.

 

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.