TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
27 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Adres Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Altın Carşı No:56 Kat:4 Daire:74 Kadıköy/İstanbul/Türkiye
  • TELEFON: 0 (216) 414 7750
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

20 yılın üzerinde yurtdışı eğitim deneyimine sahip olan profesyonel yönetici kadrosu ile müşteri taleplerine odaklanmış hizmet anlayışı ile eğitim sektöründe çalışmalarını 1997 tarihinden itibaren başarılarla devam ettiren uluslararası yurtdışı eğitim danışmanlık şirketidir.

Danışmanlığımız, TÜRSAB üyesi olup, yurtdışı eğitim alanında yurt dışı dil okulları, yurtdışı yaz okulları, yurtdışında TOEFL-IELTS kursları, iş İngilizcesi, yurtdışında lise eğitimi, yurtdışı üniversite, yurtdışı master eğitimi, yurtdışında sertifika programı ve Amerika Au Pair programıyla hizmet vermekteyiz.

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, yurtdışında master, üniversite, dil okulu ve kültürel değişim programı olan Au Pair programı ile çalışma tecrübesine sahip deneyimli ve her konuda yardımcı kadrosuyla, size yurtdışındaki başarılarınızda katkıda bulunmayı amaç edinmiştir.

Çalışmakta olduğumuz ülkeler; Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Malta, Avustralya, Almanya, Fransa, İtalya, Hollanda, Belarus, Polonya, Güney Afrika ve diğer Avrupa ülkeleridir. Adaylarımıza yurtdışında dil okulları, yaz okulları, TOEFL-IELTS, iş İngilizcesi, lise, üniversite, master eğitimi, sertifika programı ve Au Pair programıyla hizmet vermekteyiz.

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak çalıştığımız okullar bulundukları ülkelerde devlet tarafından onaylanan okullardır. Okullarımız British Council , English UK , Quality English, IALC, MEI ile dünya kalite sertifikalarına sahip okullardır. Okullara kayıt aşamasında danışmanlığımız her türlü konuda size ücretsiz eğitim danışmanlığı vermekte ve vize, konaklama, havaalanı karşılama, sigorta işlemleri de kurumumuz tarafından yapılmaktadır.

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı aracılığıyla eğitim almak istediğiniz alandaki okullar hakkında detaylı bilgi edinebilir, istediğiniz okulu seçebilir ve bütün işlemlerinizi bizim danışmanlığımız ile tamamlayıp arzu ettiğiniz eğitime daha çabuk ve başarılı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Danışmanlık faaliyetlerinin yanında Truva Uls. Nak. İth. İhr. ve Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti. şirketine bağlı olarak Alfabet Turizm Seyahat Acentesi olarak, TÜRSAB üyesi ve Turizm Bakanlığı A grubu belgesi sahibi bir seyahat acentesidir.

Truva Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’nın sektöründe en iyilerden biri olmasının nedeni ise, yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile öğrencilerinin ihtiyaçlarını bilmesi, hizmetlerini de bu ihtiyaçlar doğrultusunda vermesidir.

Truva Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı IAPA üyesi tek yurtdışı eğitim acentesidir ve ENGLISH UK, BRITISH COUNCIL, IALC, QUALITY ENGLISH, WYSE, FELCA , TEAG, IAPA, ICEF, FELCA, YEDAB ve TURSAB üyesidir.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.