Teknoloji Fen Okulları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
424 ZİYARETÇİ
  • ADRES: 19 Mayıs Mah. Egemenlik Cad. No: 76 Nilüfer Bursa
  • TELEFON: 0224 411 44 44
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Kentin tam merkezinde, kolay ulaşılabilir, modern bina standartlarında, maksimum yapı güvenliği kriterleriyle tasarlandı Teknoloji Fen Okulları. Yapının her unsuru, farklı kademelerde eğitim gören öğrencilerin, yaş gruplarının ihtiyaçlarına göre 46 derslik ve 60 eğitim birimi olarak planlandı. Teknoloji Fen Okulları’nda bilgi, teknoloji kadar gün ışığı, oksijen ve yeşil de daha cömert. Güvenli bir eğitim için her ayrıntı kontrolümüz altında. Evden servise, okuldan eve, öğrencilerimiz için en hassas güvenlik esaslarını uyguluyoruz.

 

Kapısından adım attığınız andan itibaren; eğitim ve öğretimin doğal bir süreç halinde sürdürüldüğü bir okul hayal edin. Olması gereken de bu değil mi? Koridorlarından sınıflarına, bahçesinden spor alanlarına her noktasında; kainatın bilgi hazinelerinin paylaşıldığı bir okul Teknoloji Fen Okulları… Öğrencilerin sınırsız kaynaktan, üstelik bilgiyi deneyimleyerek öğrendikleri bir okul.

Teknolojinin, temel bilimin yaşayarak, tecrübe edilerek hafızaya yerleşmesi, özetle bilgi haline gelmesi yeni nesil eğitim sisteminde geleceğin gücü olacak.

 

Yüzyılın önemli bir gereksinimi durumundaki İngilizce; “Konuşan İngilizce” anlayışı ve yöntemi ile kalıcı kılınmaktadır. İngilizce öğretim programı; öğrenilenlerin günlük hayata uyarlanmasıyla, yoğun pratik uygulamalarla desteklenmektedir. Ayrıca öğrencilerin İngilizce kitap okuma, film seyretme, konuşma pratikleriyle daha akıcı ve kalıcı bir yabancı dil eğitimi almaları amaçlanmıştır. Konuşma odaklı, yarışmalar, sahne oyunları İngilizceyi, öğrencilerimizin yaşamlarının ayrılmaz bir parçasıdır.

 

Teknoloji Fen Okulları, yeni nesil eğitim algısıyla öğrencilerin düşünmesine, düşündüklerini uygulamalarına izin veren bir okul. Çünkü her şey öğrenilen bir bilginin sorgulattığı, peşi sıra gördürdüğü yepyeni hayallerle başlıyor. Teknoloji Fen Okulları’nda öğrenciler düşündükleri bir programı yazabiliyor. Evet, bu okulda çocuklar kodlama yapıyor. Teknoloji Fen Okulları’nda öğrenciler, modelledikleri bir objeyi veya tasarladıkları bir nesneyi 3D Printerları ile gerçeğe dönüştürüyor. Laboratuvarlarda öğrencilerin araştırma yaptığı bir okulla tanışmaya hazır olun. Öğrenmek, geliştirmek ve değiştirmek Teknoloji Fen Okulları’nda izne tabi değildir.

 

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.