TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
424 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi 9. Cadde No: 3/A (Teknik Kolej Kampüs İçi) Melikgazi Kayseri
  • TELEFON: 0352 503 66 60
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Farklı geometrik şekillerin bir araya gelmesiyle oluşturduğumuz logomuz hayatımızda yer alan farklılıklara rağmen çocuklarımız için uygun eğitim programlarına vurgu yapmaktadır.

Geometrik şekillerden ilham alan Tasarım Anaokulları’nda üçgen başlangıcı, kare sağlam bir yuvayı ve daire de hayatımızın temeli olan kapsamlı bir eğitim sistemini temsil etmektedir. Hayata ilk adımlarını Tasarım Anaokulları’nda özgüvenle atan çocuklar, kendilerine en uygun eğitim sistemi ile değişim ve gelişimlerini sürdürürler.

Tasarım Anaokulları olarak; çocukların temel eğitimini sağlamlık üzerine kuruyor, güvenli adımlarla tasarlıyoruz. Sağlam bir üçgen, güvenli bir kare ve kapsamlı bir daire ile çocuklar daha güvenli ve güvende…

 

 

Neden Tasarım Anaokulları?

Farkındalıkları yüksek, özgüvenli, geleceğe ümitle bakan, değerlerinin farkında çocuklar yetiştirmeyi amaçlayan Tasarım Anaokulları, eğitimde çocuklara olumlu deneyimler sunarak onları geleceğe hazırlamaktadır.

Eğitim programımızın temelini MEB 2013 eğitim programı oluştururken, çocuklara sunduğumuz farklı öğrenme ortamlarıyla kendilerini geliştirmektedirler.

Ayrıca yenilikçi eğitim programımızla özellikle Finlandiya ve Belçika gibi ülkelerde yer alan programların senteziyle kendi kültürümüze özgü bir program oluşturduk. Bu programla çocuklara yaşam becerileri, anadilin doğru kullanılması, değerlerinin ve yaşamlarının farkında olmanın yanı sıra toplum için üreten ve yaşamlarının sorumluluğunu alan bireyler olmaları konusunda yol gösterici olmayı hedefliyoruz.

 

okul

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.