Saygın Koleji

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
341 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Manavkuyu Mahallesi 275/7 Sokak No-18/A Bayraklı İzmir
  • TELEFON: 0232 290 27 44
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Kurumumuz 2004 yılında üç eğitimci arkadaş tarafından Matematik Evi olarak faaliyete geçirilmiştir. Matematik Evi 2004-2012 yılları arasında faaliyette kalmasına rağmen hedeflere ulaşabilme noktasında sıkıntı yaşamıştır.2012 yılında ise yine eğitimci olan Abdurrahim Aykut ANLAR ve Ali Haydar Evin kurumu devralarak Matematik Fen Evi Eğitim kurumları markasıyla eğitim öğretime devam etmiştir. Bu tarihten itibaren kurucuların geliştirdiği Rehberlikli Butik Eğitim Sistemi öğrencilerin istedikleri hedefe ulaşmasını sağlamıştır.Öğrenci başarımız ve rehberlik sistemimizin dikkat çekmesi ile öğrenci sayımız günden güne artış göstermiştir. Artan talebi karşılamak ve sistemimizden daha fazla öğrencinin faydalanmasını sağlamak amacıyla 2014 yılında Matematik Fen Evi Etüt Eğitim Merkezi, 2015 yılında ise Matematik Fen Evi Özel Öğretim Kursu eğitim vermeye başlamıştır.

Kurumlarımız 2017 yılına kadar öğrencilerimizi hedefledikleri bireysel başarılara ulaştırmış, velilerimiz ile de sıcak samimi iletişim kurmuştur. 2017 yılında etüt eğitim merkezlerinin kapatılma kararından sonra velilerimizin yoğun talebi ile bu işe gönül vermiş kurucularımız tarafından Matematik Fen Evi Eğitim Kurumları çatısı altında Özel Saygın Ortaokulu kurulmuştur.

Çocukları yarınlara hazırlarken; aklı ve bilimi kendimize rehber alıyoruz. Milli, Çağdaş, Laik ve Demokratik ilke ve değerlere; İyilik, Güzellik, Doğruluk ve Sorumluluk Duygusu gibi erdemlere bağlıyız. Milli Birlik ve Beraberliğimizi her şeyin üstünde tutuyoruz.

Sabırlı, kararlı ve ilkelere bağlı uzun bir çalışmanın sonunda, geleceğin teminatı olan Gençlerimizi;

*Kendisine, Ailesine Ve Topluma Yabancılaşmamış;

*Kişilikli ve bilinçli;

*Gerçekçi, araştırıcı, üretici ve yaratıcı;

*Kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren;

*Kendini ve milletini daima yüceltmeye çalısan, iyi bir vatandaş olgun bir dünya insanı olarak yetiştireceğiz.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.