Mürüvvet Evyap Okulları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
495 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Maden Mahallesi Bakır Sokak No:2 Maden Sarıyer İstanbul
  • TELEFON: 0212 342 43 33
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Özel Mürüvvet Evyap Okulları, Sarıyer’de 24.000 m2 alan üzerinde, şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak güvenilir bir ortamda, Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun tecrübeli ve uzman eğitim kadrosuyla, okul öncesi, ilköğretim ve lise bölümlerinden oluşan bir dev eğitim-öğretim tesisiyle en iyi olmak için yola çıkmıştır.

Eğitim kurumumuzda amaç; öğrencilerin bireysel istek ve ihtiyaçlarının dikkate alındığı, fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimlerinin desteklendiği, çocuklarımızı kucaklayan huzur dolu bir eğitim ve öğretim ortamını onlara sunmaktır. Deneyimli kadromuz, öğrenimi sonuç değil, süreç ile beraber bir bütün olarak gören çağdaş bir eğitim programı uygulamaktadır.

Özel Mürüvvet Evyap Okullarında hedefimiz; ülkesine yararlı birer birey, çağın gereksinimlerine cevap verecek Atatürk İlke ve İnkılâpları çizgisinden ayrılmayan öğrenciler yetiştirmektir.

 

Özel Mürüvvet Evyap Okulları Olarak;

  • Bilime dayalı, araştırmacı, gözlemleyen sonucu yorumlayan hipotez kuran öğrenciler yetiştirmek,
  • Saplantılardan uzak gözlem ve sonuçlara dayalı bilimsel gelişmelerin; teknolojiye, topluma ve çevreye etkilerini sezen, bunları değerlendiren bireyler haline getirmek,
  • Öğrencilerimiz çevreyi ve doğal kaynakları tanıma, sevme, koruma bilincini kazandırmak,
  • Yapacakları etkinliklerde bilgiye ulaşmaları, yaptıkları uygulamaları günlük yaşantılarına yansıtmaları için onlarla el ele çalışmak,
  • Sağlam kişiliği olan, sevgiyle davranan, çevresine duyarlı, paylaşmayı bilen bireyler yetiştirmek,
  • Atatürk ilkeleri ışığında yurdunu seven, milli değerleri savunan, Atatürkçü düşünce doğrultusunda gençler yetiştirmek.

Yine buna bağlı olarak öğrencilerine gelişen dünyayı yakalama şansı vermek, çağdaş, özgüvenli ve yaratıcı bireyler yetiştirmek ve onlarla Ulu Önder Atatürk´ün hedef gösterdiği çağdaş medeniyete ulaşmak temel vizyonumuz olmuştur.

 

Misyonumuz

Yüksek teknoloji ve çağdaş eğitimin tabiatla iç içe bir ortamda verildiği okulumuzda, birden fazla yabancı dili en iyi şekilde kullanan, kendi kültürünü yaşayan ve yaşatan, aynı zamanda farklı kültürlerle etkileşim içinde olan, toplumsal ve evrensel değerlere sahip çıkan, bilimi, sanatı, kültürü ve sporu yaşamının bir parçası olarak benimseyen, pozitif düşünceye sahip, etkili iletişim kuran örnek insanlar yetiştirebilmek.

Vizyonumuz

Bireysel farklılıkları zenginlik olarak benimseyen, Atatürk İlke ve İnkılâpları ışığında topluma lider ve model olabilecek, ulusal ve uluslararası eğitim dünyasındaki kurum ve örgütlerle işbirliği yüksek, kurumsal kültürü ve kimliği güçlü, eğitimdeki tüm yeniliklere açık, yeni modeller üreterek öncülük eden lider bir eğitim kurumu olmak.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.