TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
572 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Cevizlik Mah. Beyaz Zambak Sok.No:6 Bakırköy İstanbul
  • TELEFON: 0212 660 52 52
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Murat Eğitim kurumları eğitim hayatına 1983 yılında Açıköğretimle başlamış, genişleyen yapısı ve kadrosuyla 1999’da DMS (Devlet Memurları Sınavı), 2000-2001’de KMS (Kamu Memurları Sınavı) ve KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı) alanında kurs veren ilk özel öğretim kurumu olarak devam etmiştir.

Murat eğitim Kurumları olarak Açıköğretim, KPSS A, KPSS B,, ÖABT, İcra Müdürlüğü ve Yardımcılığı, ALES, DGS, SMMM, Görevde Yükselme Sınavlarına hazırlık kursları vermekteyiz.

KPSS ve Açıköğretim alanında 18 ilde 30 kurumumuzla on binlerce öğrenciye destekleyici ve tamamlayıcı kurslar vererek eğitimde fırsat eşitliği yaratmak için çalışıyor, yüz binlerce öğrencimize yayınlarımızla başarı yolunda destek veriyoruz. Modern eğitim anlayışı, kurumsal disiplin, profesyonel eğitim kadrosu, farklı branşlarda sürdürdüğümüz eğitim kalitesi ve tecrübesiyle öğrencilerimizi başarıya ulaştırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Başarıyı 36 yıllık tecrübesiyle ilke edinen kurumumuz kurslarımıza bir yenisini ekleyerek 3 yıldır Üniversite Hazırlık alanında da sizlere hizmet vermektedir.

Sınav sistemi incelendiğinde sınav başarısının disiplinli çalışma ile başladığı, kaliteli bir eğitim kadrosu ile arttığı ve son olarak da alınan puanın tecrübeli bir rehberlik çalışması ile değerlendirilmesi sonucunda oluştuğudur. Murat eğitim Kurumlarına gelen her öğrenci Murat Eğitim ailesinin bir ferdidir. Üniversiteye Hazırlık Kursları öğrencilerimizin hayallerini gerçekleştirmek adına attığı ilk adımdır. Bu nedenle sizlere en iyi olanakları sunarak kurumumuz siz öğrencilerimizin ve velilerimizin yanında olacaktır. Bu bilinçle öğrencilerimizin seviyesi ne olursa olsun ilkemiz her öğrencinin iyi ve kaliteli bir eğitim alıp başarıya ulaşmasıdır.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.