TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
953 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Alemdağ Cad. No: 113 / 34764 Üsküdar İstanbul
  • TELEFON: 0850 460 64 60
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

BİZ…

Ülkemizin en güvenilir ve başarılı markalarından MEDICANA olarak, Modern Bilimler Akademisi Okullarımızla eğitim dünyasında yepyeni bir dönem başlatıyoruz.

Medicana Eğitim Grubu, eğitimin tüm değer zincirlerinde, Türkiye’nin lider eğitim organizasyonu olmak için attığı ilk adımın gücünü Medicana güvencesinden almıştır.

“Bireyin bütününü eğitmek” anlayışıyla Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesinden oluşan ilk yerleşkesi 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında açılacaktır.

Modern Bilimler Akademisi Okulları eğitim-öğretim hizmetlerini dört yaşından lise sona kadar kesintisiz devam eden bir programla sunar. Hem akademik hem sosyal yönü güçlü hayata tam olarak hazır bireyler yetiştirmeyi kendine ilke edinen MBA Okulları benimsediği yüksek hizmet kalitesini uluslararası eğitim standartlarına göre uygular.

Evrensel niteliklere sahip, çok kültürlü bireyler yetiştirme misyonuyla sunduğu eğitim programıyla Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği “muasır medeniyet” seviyesine ulaşmayı hedefler.

Çocukluktan başlayan hayat boyu öğrenme yolculuğunda onlara güvenli, temelleri ve değerleri sağlam olan bir okul hayatı fırsatı sunarken, ailelerine de eğitimi yaşam felsefesi olarak benimsemiş uzman kadrosu ile rehberlik eder.

 

Aramıza hoş geldiniz!

VİZYONUMUZ

Ulusal ve uluslararası platformlarda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer eğitim kuruluşları tarafından örnek alınan bir eğitim kurumu olmak.

 

MİSYONUMUZ

Kendisine emanet edilen yeni nesillerin kişisel farklılıklarını, yetenek, ilgi ve becerilerini dikkate alarak onları geleceğe tam olarak hazır;

– Kendine güvenli, sorgulayıcı bakış açısıyla bilgiye ulaşma yollarını bilen;

– Değerlerine bağlı, evrensel değerlere açık;

– Türkiye’nin nitelikli insan kaynağına katkıda bulunacak;

– Atatürk ilkelerine bağlı, laik ve demokratik toplum düzenini benimseyen;

– Anadil ve yabancı dil yeterliliklerine ulaşmış;

– Teknoloji okuryazarlığı gelişmiş;

– 21. yüzyıl becerileri ile donatılmış bireyler yetiştirmektir.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.