MBA Okulları Ankara Kampüsü

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
843 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Eryaman Mahallesi, 2. Cad. No.4 Etimesgut Ankara
  • TELEFON: 0312 970 66 22
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Ülkemizin en güvenilir ve başarılı markalarından MEDICANA olarak, Modern Bilimler Akademisi Okullarımızla eğitim dünyasında yepyeni bir dönem başlattık.

Medicana Eğitim Grubu, eğitimin tüm değer zincirlerinde, Türkiyenin lider eğitim organizasyonu olmak için attığı ilk adımın gücünü Medicana güvencesinden almıştır.

“Bireyin bütününü eğitmek” anlayışıyla Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu ve Fen Lisesinden oluşan ilk yerleşkesini 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında açmıştır.

Modern Bilimler Akademisi Okulları eğitim-öğretim hizmetlerini dört yaşından lise sona kadar kesintisiz devam eden bir programla sunar. Hem akademik hem sosyal yönü güçlü hayata tam olarak hazır bireyler yetiştirmeyi kendine ilke edinen MBA Okulları benimsediği yüksek hizmet kalitesini uluslararası eğitim standartlarına göre uygular.

Evrensel niteliklere sahip, çok kültürlü bireyler yetiştirme misyonuyla sunduğu eğitim programıyla Mustafa Kemal Atatürkün işaret ettiği “muasır medeniyet” seviyesine ulaşmayı hedefler.

Çocukluktan başlayan hayat boyu öğrenme yolculuğunda onlara güvenli, temelleri ve değerleri sağlam olan bir okul hayatı fırsatı sunarken, ailelerine de eğitimi yaşam felsefesi olarak benimsemiş uzman kadrosu ile rehberlik eder.

 

 

EĞİTİM POLİTİKALARIMIZ

 

Çift yönlü etkin iletişim,

Eğitimde kalite yönetimi,

Ana dilde mükemmellik,

İleri düzey yabancı diller eğitimi,

21. yüzyıl becerilerine dayalı eğitim,

Zenginleştirilmiş akademik müfredat ve sürekli gelişim,

Öğrenme stillerine dayalı eğitim – öğretim,

Uluslararası akreditasyon program uygulamaları,

Bireyin bütünsel eğitimi,

Eğitimin tanımından beslenen ‘’Kalıcı Davranış Değişikliği Sağlama’’ politikası.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.