Maltepe Yelken Anaokulu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
405 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Bağlarbaşı Mahallesi Şahin Sok. N:9 Maltepe İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 305 7665
  • SOSYAL MEDYA:

AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:30 - 18:30

HAKKINDA

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Maltepe Yelken Anaokulu 3-6 yaş arası çocuklarımıza eğitim vermektedir. Okulumuz İstanbul Maltepe Bağlarbaşı Mahallesinde müstakil ve bahçeli butik bir özel okuldur.Her yaş grubu ayrı sınıflarda eğitim görmektedir. Sınıflarımız en fazla 15 kişiliktir. Öğretmenlerimiz Çocuk Gelişimi mezunu konularında uzman bir kadro olarak çocuklarımızı geleceğe hazırlamaktadır. Branş derslerimiz matematik, Türkçe, fen, deney-gözlem, sosyal bilgiler, okuma yazmaya hazırlık, dikkat ve hafıza etkinlikleri, montessori eğitimi verilmektedir. İngilizce, satranç, jimnastik, yoga, müzik, görsel sanatlar, yaratıcı drama, mutfak ve bahçe etkinliklerimiz ve gezilerimizle çocuklarımız eğlenerek eğitim görmektedir.
Tam gün, yarım gün ve oyun saati olarak okula devam eden çocuklarımız vardır.
Okulumuz beyaz bayrak almış, hijyen şartlarına uygun, organik beslenen, hijyen sertifikalı bir okuldur.
Çocuklarımızı branş derslerinin haricinde değerler eğitimi de vererek görgü ve nezaket kurallarına, gelenek göreneklerine, değerlerine, vatanına, Cumhuriyeti’ ne, bayrağına sahip çıkan bireyler olarak yetiştirmeye çok özen gösteriyoruz.
Sevgi, saygı, hoş görü okulumuzun en temel ilkeleri.
Ve diyoruz ki çocuklar gülsün, dünya gülsün.
Yelken Çocukları bizim kapımızdan mutlu girip, mutlu çıksın ve çocukluklarını çoook mutlu yaşayarak eğitim hayatlarına başlasınlar.
Anneler, babalar sizleri de tanışmak ve kahve içmek için okulumuza bekliyoruz.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.