TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
551 ZİYARETÇİ
  • ADRES: 2F Warwick Building Kensington Village Moren Road London UK
  • TELEFON: 44 (0)20 7045 5000
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Kaplan Inc. eğitim ve kariyer hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısı ve Graham Holding’in bir iştirakidir.

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika’da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı.

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 600 lokasyonda 31.000’den fazla çalışanı olan Kaplan Inc. ortaya çıktı. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlıyoruz.

 

Üniversite Hazırlık ve Başvuru Süreci

Kaplan International Pathways, uluslararası öğrenciler için lisans ve lisans üstü hazırlık kursları verebilmek için çeşitli üniversiteler ile ortak olarak çalışmaktadır.

Sınav Hazırlığı

Kaplan, üniversite ve lisans üstü kabulü ve İngilizce yeterliliğe ilişkin 90’dan fazla standart sınav için hazırlık sunmaktadır. Ayrıca , 12 yıl boyunca K’da yer alan öğrencilere yönelik akademik eğitim ve üniversite öncesi sınav hazırlığı sunuyoruz. Buna ek olarak, Kaplan Sınav Hazırlık, çeşitli alanlarda eğitimlerine devam ederken profesyonellere farklı lisans ve ileri atama sınavlarına hazırlık için de programlar sağlamaktadır.

Kaplan International Pathways İngiltere

Kaplan’ın İngiltere’de Russell Group üyelerinin de dahil olduğu yaklaşık 20 üniversite ile kurmuş olduğu ortaklıklar sayesinde uluslararası öğrenciler İngiltere’nin dünya lideri eğitim sistemine erişim sağlayabilmektedirler. Kaplan okulları, öğrencilerin İngiltere’deki hayata adapte olmaları ve tercih ettikleri üniversiteye yerleşmek için istenen yeterlilikleri sağlayabilmeleri için yardımcı olur. Hem lisans hem de lisansüstü programları için kurslar bulunmaktadır.

Kaplan International Pathways Amerika

Kaplan Amerika’da lisans ve lisansüstü programlar veren seçkin partner üniversiteler ile çalışmakta ve bu üniversitelere hazırlık için programlar sunmaktadır. Bu programlar, farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden gelen uluslararası öğrencilerin ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmıştır. Öğrencilerin üniversite başvuru süreçlerinde yol göstermek amacıyla doğrudan başvuru servisleri de bulunmaktadır.

SEVİYE ATLAMA GARANTİSİ

Kaplan International English’te verdiğimiz eğitime güvenimiz tam. Bu sebeple Yoğun İngilizce kurslarımızda her 10 haftada bir, uluslararası alanda kabul edilmiş olan seviyelerden bir sonrakine geçeceğinizi garanti ediyoruz. Bir sonraki seviyeye geçememe durumunuzda, kurs bitiminde 4 haftalık tamamen ücretsiz ek kurs alabilirsiniz. Bu teklifimiz İngiltere, Amerika, Kanada ve İrlanda’daki okullarımızda geçerli olup bazı ek sözleşme şartları uygulanmaktadır.

REAL ENGLISH

Birçok öğrenci, Intermediate/Orta seviyedeki İngilizcelerini bir üst seviyeye çekmekte ve becerilerini sınıf dışında kullanma konusunda zorlanmaktadır. Dil derslerinizin yanı sıra alabileceğiniz ve bu kursa ek olarak sunulan, Real English özel beceri seçmeli derslerimiz, gerçek yaşamda ihtiyacınız olan kritik becerileri edinmeniz ve başarı sağlamanız konusunda yardımcı olur.

 

İlerlemenizi online materyallerle destekleyin: yapmış olduğunuz ek alıştırmalar ve ödevlerle ilgili anında geri bildirim alın.

İnteraktif sorular, videolar ve sesli alıştırmalarla İngilizce yeteneklerinizi daha da ileriye taşıyın.

Sosyalleşin ve öğretmenler tarafından yönetilen çalışma grupları ile İngilizce pratik yapın.

 

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.