İNO İleri Nesil Okulları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
310 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Merkez Mah.Süleymaniye Cd. No: 20 Çekmeköy İstanbul
  • TELEFON: 0216 641 90 90
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

İNO ayrıcalığı ve bütünsel eğitim perspektifiyle ileri nesiller hayata hazırlanıyor, kendilerini keşfediyor, hayatlarına değer katıyor. Spordan sanata, beceri gelişiminden doğayla iç içe yaşama kadar ihtiyaçları olan her bilgiye ulaşıyor, gelişiyor!

Yeni nesil eğitim anlayışı, tam donanımlı ileri nesiller! İNO ilkokul ve ortaokul programlarında çocuklarımıza uzman kadromuzla oluşturduğumuz 3 farklı perspektifle her alanda gelişmelerini sağlayan bir yaklaşım sunuyoruz.

İNO ayrıcalığı ile tam eğitim yaklaşımı çerçevesinde öğrencilerimize tüm akademik alanlarda bir üst eğitim basamağına ve yetişkinlik hayatlarında gereksinim duyacakları akademik altyapıyı oluşturuyoruz.

Güncel pedagojik yaklaşımla, bireysel farklılıklarına saygı duyarak kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesi için teknolojiden faydalanarak işbirlikçi ve proje tabanlı öğrenim tasarlıyoruz.

Yabancı dil öğrenmenin yeni yolu

İlkokul ve ortaokul eğitim sistemimizde çocuklarımızın yabancı dili 3 farklı yöntemle öğrenmelerini sağlıyoruz.

Dil bilgisi kurallarının ve sözcük dağarcığının yaş gruplarına göre aktarıldığı main course; ilkokulda okuma sevgisini aşılarken okuma zevkini çeşitli projelerle geliştirdikleri ortaokulda ise İngiliz ve Amerikan edebiyatına ait eserlerle tanıştıkları Language Arts; özgüvenlerini, kendini ifade etme becerilerini, vücut dillerini geliştirdikleri ve bunları İngilizce olarak deneyimledikleri English Drama.

 

Tam eğitim sistemimizde akademik donanımın yanında çocuklarımızın yetişkinlik yaşantılarında gereksinim duyabilecekleri farklı yaşam becerileri geliştirmelerini sağlıyoruz.

Projelerle, ders içi ve ders dışı etkinliklerle çocuklarımız herhangi bir yaşam sorununa çözüm bulma konusunda destekleniyorlar.

İNO’da bulunan maker stüdyosu, mutfak atölyesi, seramik atölyesi, dil etkinlik sınıfı, satranç – düşünme becerisi sınıfı, fen bilgisi ve teknoloji laboratuvarları beceri gelişimini desteklemek için kullanılıyor.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.