Amerika’da Dil Eğitimi

469 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 15 Ocak 2020 23:08
  • İLAN TÜRÜ: Diğer (Hizmet, Servis)

Genel İngilizce

Yetişkinler (16+) için tüm İngilizce seviyelerinde en az 2 haftalık okuma, yazma, gramer, konuşma ve kelime öğrenme bölümlerinden oluşan programlar bulunmaktadır. İlk gün seviye tespit sınavı yapılarak seviye belirlenmektedir.

 

İngilizce+

Haftalık 15-20 derslik İngilizce derslerine ek olarak gezi, sörf, yoga, dans, müzik, fotoğraf ve tenis gibi çeşitli aktiviteleri içeren programlar mevcuttur. İngilizceyi öğrenirken eğlenceli aktiviteler yapmak isteyenler için idealdir.

 

40+ ve 50+

40 ve 50 yaş üstü yetişkinlere özel programlardır. Haftalık 15-20 saatlik ders programlarına ek olarak çeşitli aktiviteler de bulunmaktadır.

 

İş İngilizcesi 

Özgeçmiş, e-posta yazma, toplantı ve sunumlarda kullanılan iş İngilizcesini geliştirmeye yöneliktir.  Orta (intermediate) düzeyde İngilizce bilen yetişkinler (18+) için uygun bir programdır. 

 

Akademik İngilizce 

Cambridge, TOEFL, IELTS sınavlarına hazırlık amaçlı programdır. 16 yaş ve üstü orta (intermediate) veya ileri (upper intermediate) düzeyde İngilizce bilenler için uygun bir programdır. 

 

Au Pair Programı

J-1 vizesi ile Au Pair olarak Amerika’ya gelenler için yasal olarak istenen 6 sömestr saatini tamamlamaya yönelik bir programdır. Hafta içi gündüz/gece veya hafta sonu programları bulunmaktadır.

 

Üniversiteye Hazırlık Programı

Amerika’da üniversitede okurken ihtiyacınız olacak akademik İngilizce yeteneklerinizi geliştirmeye yönelik bir programdır. Not alma, dersi dinleme ve yazma yeteneklerinizi geliştirmek amaçlanmıştır. 

 

Diğer Programlar

Özel ders, yetişkinler için grup dersleri, çalışanlar için hafta sonu ve hafta içi akşam programları mevcuttur. 

 

 

Program Ücretleri

Haftalık ders saati ve program türüne bağlı olarak aylık ders ücreti:

280 – 2,320 USD

Konaklama 

Tek kişilik/çift kişilik oda, aile yanı, yurt veya rezidans seçeneklerine bağlı olarak aylık konaklama ücreti:

675 – 5,400 USD 

Havaalanı Transferi

Tek yön veya çift yön seçenekleri ile transfer  ücreti:

60 – 350 USD

Sağlık Sigortası

Acil sağlık sorunlarını kapsayan aylık sigorta ücreti:

  70 – 260 USD

Vize

 

 

Dil okulları için ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Okullar ile ilgili ayrıntılı bilgi ve  güncel fiyat teklifi için iletişim formu doldurabilir veya bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz.

Okul Bilgileri

ABK Boston Yurtdışı Eğitim
+1 706 3338935 Okula Git