Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Okulagit.com okulları  potansiyel  öğrenciler ve veliler ile güvenli şekilde buluşturma hedefi ile 2011 yılında kuruldu. Uzman kadrosu, çağın trendlerine uygun yapısı ve ihtiyaçlara hizmet eden donanımıyla kısa sürede hızlı bir ivme kazandı. Eğitim sektöründe güçlü bir konum edinen okulları etkin biçimde öğrenci ve veli adaylarına sunan Okulagit.com, yılların verdiği tecrübeyi kalite ve güvenle harmanlamaktadır.

 

İlk günden bu yana aynı titizlikle hizmet vererek en fazla içeriğe sahip okul ve eğitim kurumları portalı olma hedefiyle yolculuğunu sürdürmektedir. Hızla genişleyen üye tabanı ve bünyesine dahil olan okullar ile kısa sürede beğeni toplayan Okulagit.com profesyonel bir çalışma anlayışıyla ilerlemektedir.

 

Bir okula mı ihtiyacınız var? Ya da okulunuzu geniş kitlelere mi duyurmak istiyorsunuz?

 

Okulagit.com tüm ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en kısa sürede yanıt vererek hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenizi sağlar. Okulagit.com üyelerine özel fırsatları takip ederek, ihtiyacınız olan okullarda dilediğiniz eğitime daha uygun ve güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz.

Okulagit.com dünyasının geniş yelpazesinde; Anaokulları,İlkokullar,Ortaokullar,Liseler,Üniversiteler,Kurslar  ve daha pek çok seçenek yer almaktadır. Bir tık kadar uzağınızda olan Okulagit.com dünyasına adım atmak için web sitemizi incelemeniz yeterli. Bu sayede Okulagit.com üyelerine özel fırsatlardan ve güncel kampanyalardan en hızlı şekilde haberdar olabilirsiniz.
Öğrenciler,Veliler ve okulları birleştiren köprü olan Okulagit.com dünyasına davetlisiniz…

 

 

okulagit.com MEGE Eğitim Hizmetleri markasıdır.