TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
481 ZİYARETÇİ
  • ADRES: İnkilap Mh. Alemdağ Cd.Üntel Sk. No:30 Ümraniye İstanbul
  • TELEFON: 0216 634 60 60
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

1997’de kurulduğu günden itibaren, “Dünya Okulu Olmak Vizyonu” ile yola çıkan Gökkuşağı Koleji, eğitimde mükemmelliği hedeflemiş, ulusal ve uluslararası düzeyde, hem sosyal alanlarda hem de kültürel alanlarda 21. yüzyılın liderlerini yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu amaçla; Gökkuşağı Kolejleri, öğrencilerinin entelektüel, sosyal, duygusal ve bireysel yeteneklerinin gelişimine odaklanarak, akademik anlamda iddialı ve değerli uluslararası programlar sunmaktadır.

Öğrencilerinin hayatın her alanında gereken sorumlulukların kolaylıkla üstesinden gelebilmesi için ciddi çalışmalar yapmakta, bu sayede hayata katkı sağlayan, saygılı ve hoşgörülü bireyler olarak topluma kazanmalarını sağlamaktadır.

Kurulduğu günden bugüne geçen yaklaşık 20 yıllık süreçte, sürekli standartları yükselten, kaliteli eğitim öğretim hizmetiyle, ülkemizin köklü ve önde gelen eğitim kurumlarından biri olma niteliğini kazanan GÖKKUŞAĞI KOLEJİ saygın bir okul olarak eğitim öğretim alanında vizyonunu gerçekleştirmektedir.

Günümüze kadar “Tubitak Ulusal ve Uluslararası Matematik Olimpiyatları”nda, “Ulusal ve Uluslararası Bilgisayar Web Tasarım-Proje Olimpiyatları”nda, ulusal ve uluslararası sosyal sorumluluk projelerinde, “Uluslararası İngilizce Sınavları”nda aldığı ödüller ve başarılarla, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan aldığı Türkiye’de “Yılın Kalite Ekibi” ödülüyle ismini ülkemizde ve uluslararası platformlarda duyurmuştur. Gökkuşağı Koleji, asırlık IB (Uluslararası Bakalorya) Dünya Okulları arasında yerini almıştır. IB PYP ilk yıllar okulu olma statüsüyle yüksek kalitedeki eğitim yolculuğunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Avrupa yakasında Bahçelievler ve Bahçeşehir’de, Anadolu yakasında Ümraniye’de hizmet vermekte olan kurumumuz, gelen yoğun talepler üzerine 2016 – 2017 Eğitim-Öğretim yılında yeni bir şube açarak uluslararası eğitim bakış açısını Beylikdüzü Kampüsüne taşımıştır.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.