VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı 2021

980 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: 5 Ekim 2019 14:49
  • TARİH: 15/16 Ekim 2021
  • WEB ADRESİ: www.vef.com.tr
  • ORGANİZATÖR: VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı
  • YER: İstanbul

ETKİNLİK HAKKINDA

VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı sayesinde Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan ve yurtdışında eğitim almayı planlayan herkes, İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya veya Malta gibi Dünya’nın dört bir yanında fuara katılan dil okulları, liseler ve üniversitelerin yetkilileri ile buluşmaktadır.

VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı, klasik fuarcılıkta kullanılan enstrümanların ve izlenen süreçlerin web tabanlı teknolojik sistemlere uygulanması şeklinde tanımlanabilir. Bu doğrultuda klasik eğitim fuarlarında her 2 tarafa da (stant sahibi ve ziyaretçi) sunulan imkanlar ve daha da fazlası, online fuarımızda da mevcuttur.

VEF Üniversite Fuarı, Türkiye’nin ilk ve tek online yurtdışı eğitim fuarı olup, Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrenciler ile yurt dışındaki eğitim kurumlarını birleştirmeyi hedeflemektedir.

VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı, 21-22 Mart 2020 tarihlerinde www.vef.com.tr adresinde yapılacaktır. Fuar tarihlerinde bu internet sitesine giren kişiler, fuar katılımcısı kurumlar ile etkileşim kurabileceklerdir. Ayrıca fuar bitiminden sonra 7 gün boyunca fuar alanı açık olacak, ziyaretçiler diledikleri kurumun standını gezebilecek ve statik bilgilere erişebileceklerdir. İstedikleri stantlara iletişim bilgilerini bırakabileceklerdir. Bu sayede canlı olarak 2 gün sürecek VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı, toplamda 9 günlük faaliyet süresine sahip olacaktır. Fuar alanının kapatılmasının ardından ise, katılımcı kurumların bilgileri statik olarak yayınlanmaya devam edecektir. 1 yıl boyunca sitemizi ziyaret eden kişiler, kurumların detaylarını ve bilgilerini görebilecek, kurumlar ile iletişim kurabileceklerdir.

VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı’na katılmak tamamen ücretsizdir. Yalnızca basit bir form vasıtasıyla fuarımıza dahil olabilir, kurumların standlarını gezebilir, kurumlar ile ilgili bilgi alabilir, yetkililer ile sohbet edebilir veya kameralı olarak yüz yüze konuşabilir, kurumların broşür, katalog ve diğer dökümanlarını inceleyebilir, daha sonra detaylı görüşmek istediğiniz üniversite yetkililerine kendi iletişim bilgilerinizi bırakabilir, ayrıca yapılacak online seminerlere de katılabilirsiniz. Fuara katılmak için yalnızca internet bağlantısı yeterli olup, bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon vasıtasıyla giriş yapabilirsiniz.

ONLINE SEMİNERLER

VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı’nın klasik fuarlardan eksiği yok, fazlası var. Klasik fuarlarda yapılan seminer ve konferans görüşmeleri, VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı ile de mümkün.

Tüm öğrencilerin ücretsiz katılabileceği Online Seminerler olacaktır.

 

 

ONLINE FUAR TARİHLERİ

15-16 Ekim / 22-23 Ekim /  5-6 Kasım 2021