Erdem Koleji Çekmeköy

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
360 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Merkez Mahallesi,Çavuşbaşı Caddesi,Beyzade Çıkmazı Sok.Çekmeköy İstanbul
  • TELEFON: 0216 640 05 40
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

1988 yılında Çakmak Polikliniği ile sağlık sektörüne giriş yapan Erdem Grubu, 1994 yılında açmış olduğu ilk Hastahanesi, Ümraniye Erdem Hastahanesi ve 2009 yılında hizmete başlayan Çamlıca Erdem Hastahanesinden sonra 2011 yılında açılışını yaptığı Erdem Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ile eğitim sektörüne giriş yaptı.

2015 yılında Avrupa Yakasındaki ilk hastanesi Güneşli Erdem Hastahanesini açan Erdem Grubu 2015-2016 eğitim dönemini ise Erdem Anaokulu, ilkokulu ve Ortaokulu ile karşılamaya hazırlanıyor.

Ümraniye’de 2500 m2 alana konuşlanan Erdem Sağlık meslek Lisesi, sektördeki sağlık personeli sıkıntısının çözülmesi amacı ve sağlık sektöründe kalifiye personelin gerekliliğine olan inançla faaliyet göstermekte olup 35 kişilik öğretmen kadrosu ile 390 öğrencimize eğitim vermektedir.

Çekmeköy de ormanlık alana 50 metre mesafede 4 dönümlük arazi üzerinde 6000 m2 lik kapalı alanı olan okulumuzda anaokul, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi bulunmaktadır. Erdem Koleji hem şehrin merkezine yakın hem de doğa ile iç içe olan konumu ile öğrencilere, sosyal aktivitelerini gerçekleştirebileceği özgür bir çevre sunuyor.

Bizler Erdem Grubu olarak, Erdem’li bir gelecek için, öğrencilere verilen çağdaş eğitim sistemi ile bağımsız düşünen, sorgulayan, araştıran; çeşitli sosyal aktivitelerle desteklediğimiz çocuklarımızı yaratıcı, kollektif üretim yapan bireyler olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Bunun yanısıra öğrencilerimize, anaokoulundan başlayarak, uluslararası standartlarda verilecek yabancı dil eğitim programı ile en az bir yabancı dilde kendilerini uluslararası platformda ifade edebilen gençler olarak yetiştirmeyi planlamaktayız.

 

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.