Elazığ Özel Bahar Mesleki ve Teknik Anadolu Sağlık Lisesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,682 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Hilalkent mahallesi Malatya caddesi no:286 Elazığ
  • TELEFON: 0424 233 10 10
  • SOSYAL MEDYA:

AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:30
SERVİS YERLERİ ELAZIĞ

HAKKINDA

Okulumuz başarıyı ilke edinmiş kadrosuyla öğrencilerimize en iyi eğitimi vermektedir. Sınıf öğretmenleri ve eğitim kordinatörümüzün hazırladıkları ders programı ve etütlerle öğrencilerimize çalışma disiplinini aşılıyoruz. Butik okul mantığı ile hareket ederek öğrencilerimiz ve velilerimizle bir aile olmayı ilke edinip tüm öğrencilerimiz ile birebir ilgilenerek onları üniversite ve hayata hazırlıyoruz. Atatürk’ün söylediği ”eğitimde feda edilecek fert yoktur” sözünü prensip edinip mezun ettiğimiz öğrencileri eğitim hayatında başarıya taşıyoruz.

Sayısal tabanlı bir okul olarak verilen eğitimle üniversitede istedikleri bölümlerin kapılarını aralıyoruz. Meslek lisesi olmanın avantajı ile nitelikli sağlık personeli olarak da bu sektörde çalışma imkanı sağlıyoruz.

Sağlık Meslek Liselerinin staj süreçleri de öğrenciye ayrı ve çok önemli katkı sağlar.

Birçok farklı birimde (yoğun bakım, acil servis, ameliyathane vb.) staj yapıp bunların içinden hangisinde çalışmak ve uzmanlaşmak istediğine karar verecek deneyime sahip olur. Sağlık sektörü birçok meslek grubunun birlikte, ekip olarak görev yaptığı bir çalışma alanıdır. Dolayısıyla öğrenci, staj döneminde, bir yandan ekip çalışmasını görür; diğer yandan da üniversite de geçiş yapabileceği meslekleri de yakından tanıma fırsatı bulur. İş disiplini kazanmış olarak çalışma hayatına başlar.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.