TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
538 ZİYARETÇİ
  • ADRES: 129/18 Sokak, No: 7/9 Evka3 Mahallesi - Bornova İzmir
  • TELEFON: 0232 342 00 49
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

EGEBİL ANAOKULLARINDA

Öğrenmenin yaşam boyu devam eden bir süreç olduğunu içselleştirmiş, keşfeden, yaratıcı, özgür, kendi kararlarını kendi alabilen, evrensel ve toplumsal değerlere sahip, problem çözme becerisi güçlü, laik ve bilimsel değerleri benimseyen bir eğitim anlayışla donatılmış, bu eğitimin sürekliliğini ve gelişimini sağlayarak çağdaş bilgi toplumunun gerektirdiği yetkinliklere sahip, geleceği şekillendiren liderler olacak öğrenciler yetiştirmeyi hedef edindik.

EGEBİL İLKOKULLARINDA

Her öğrencinin yeteneğinin birbirinden farklı ve eşsiz olduğu anlayışıyla yapılandırılan öğretim programlarımızda, öğrenme bir süreç olarak değerlendirilir ve her an, her alan öğrenme için bir fırsat olarak görülür. Ders ortamları da farklı öğrenme biçimlerine ve hızlarına sahip öğrencilerin kendi potansiyellerini kullanmalarına fırsat sağlayan, farklılaştırılmış eğitim etkinlikleri ile tasarlanır.

EGEBİL ORTAOKULLARINDA

Öğrencinin ihtiyacına yönelik eğitim – öğretim anlayışıyla önceliği öğrencilerimizin potansiyelini keşfetmeye, sınav gerçeğine tam donanımlı olarak hazırlamaya, onların gelişimini desteklemeye ayırıyoruz. OKULHANE Modeli ile ek öğretim desteklerini öğrencilerimize sunarak, dünyayla rekabet edebilecek yeni nesiller yetiştirmek ana hedefimizdir. Bu hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerlerken öğrencilerimizi gerçek sınav başarısına hazırlıyoruz.

EGEBİL LİSELERİNDE

Öğrencilerimiz, lise yıllarında edindikleri kazanımlar ile bireysel farklılıkları, yetenekleri ve hedefleri doğrultusunda meslek seçimlerini yaparken yaşama bir adım önde başlamaktadırlar. Uluslararası programlar ve bireyselleştirilmiş akademik ortamımız her öğrencimizin hedefini gerçekleştirmesine olanak sağlar. En büyük amacımız, öğrenci merkezli bir yaklaşımla tam öğrenmeyi gerçekleştirmek, etik, ilkeli ve tutarlı bir anlayışla çok yönlü, mutlu, başarılı ve sağlıklı nesiller yetiştirmektir.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.