TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
480 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Ahmet Vefik Paşa Mah. Uludağ Org. San. Bölgesi Hasan Kestelli Cad. No:11/1 Kestel/BURSA
  • TELEFON: 0224 242 43 00
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Çocuklar okullarına heyecan ve istekle gitsinler, yaşlarına göre dizayn edilmiş mekanlarda keyifle eğitim alıp, kültürlerini yükseltsinler ve eğlensinler istedik.

Deneyimli mimari kadromuz ile birlikte hassasiyetle gözlemleyerek hazırladığımız örnek okul tasarımlarında, çocuklarımızın ve eğiticilerimizin ihtiyaçları önemle gözlemlenmiş ve gözlemler dizaynlara itina ile yansıtılmıştır.

Anaokulundan Üniversiteye kadar tüm eğitim yerleşkelerinin tasarımında öncü olan EDUMOB okul yaşamında; güvenlik ve  kalite dayanıklılığını  ön planda tutmakta ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmeti esas almaktadır.

Doğa’ya saygılı, çevre bilincine hassas, doğal kaynakların doğru kullanımına önem veren bir bilinç ile hareket ediyor ve EDUMOB olarak diyoruz ki; bizler gençlere ve geleceğe sahip çıkıyoruz.

Çocuklarımız İçin Daha İyi Eğitim Kurumları

EDUMOB’un çalışma felsefesi, mümkün olduğunca çok çocuğumuza ulaşmak üzere eğitim kurumlarının kolaylıkla erişebileceği, ergonomik tasarımlı ve işlevsel eğitim mobilyaları ve aksesuarları sunmaktır. Böylece ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın eğitimlerine katkıda bulunmaktadır.

Çoğunlukla ergonomik ve modüler tasarımlı eğitim mobilyaları çocuklarımızın küçük bir kesimine ulaşır. EDUMOB başında farklı bir anlayışla yola çıkarak, farklı tasarımlara sahip yüksek teknolojik ve güvenlik kurallarına uygun olarak üretilen eğitim mobilya ve aksesuarlarının tüm çocuklarımıza ulaşmasını hedeflemektedir.

Bu da ülkemizin ve dünyanın her köşesindeki eğitim kurumlarının ihtiyaçlarına cevap vermek anlamına geliyor. Farklı ihtiyaçları, farklı kategorileri, farklı tarzları ve tabii ki farklı hayalleri olan siz işletmecilerin, okullarını güzelleştirmek ve çocuklarımızın günlük yaşamlarını iyileştirmektedir.

Belli bir alana farklı donanımları gelişigüzel yerleştirmek zor değildir aslında, önemli olan çocuklarımızın ve eğitim yuvalarının ne zaman ve hangi tip ürünlere ihtiyaç duyacağını bilmek ve uygulamak. İşte bu noktada EDUMOB bilgi ve tecrübesiyle farkını ortaya koyuyor. Sırf ürün satmak üzere adeta istifleme mantığıyla sıkışık ortamlar sunmaktansa, sadece sizin ve öğrencilerinizin ihtiyaçlarına cevap veren farklı, basit çözümler bulmak gerekiyor. Tıpkı dünya tarihine etki eden ünlü sözü örnek aldığımız gibi…
“Her şeyi olabildiğince basitleştirin, ama olması gerekenden fazla değil” (*)
Elbette ki bunu siz olmadan yapmamız mümkün değil. Fikirlerimizi uygulamamız için, müşterilerimizle işbirliği gerekiyor. Önce biz üzerimize düşeni yapıyoruz. Tasarımcılarımız müşterilerimizle birlikte düşünüp hazırladıkları projeleri esnek üretim yöntemlerini kullanarak eğitim mobilyası üretmenin akılcı yollarını kullanıyorlar. Sonra satın almadaki çalışma arkadaşlarımız ülkemizin dört bir köşesini araştırarak en uygun hammadde ve en iyi tedarikçiyi bulup, onlardan yüksek kalite ve standartlara uygun üretim yaptırıyor.

Yani hep birlikte tasarlayıp, geliştirip, üretiyoruz… Çocuklarımıza daha iyi bir günlük yaşamın temellerini atıyoruz.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.