Dilko Koleji Anadolu Lisesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
436 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Söğütlüçeşme Cad. Vahapbey Sokak No: 23 Altıyol Kadıköy İstanbul
  • TELEFON: 0216 414 91 51
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

DİLKO 1977 yılında, yabancı dil eğitimi üzerine hizmet vermek amacıyla kuruldu. DİLKO fikrinin çıkışı ülkemizin yurt dışına açılması, dünyadaki gelişmelere kendini adapte edebilmesi yolunda, kaçınılmaz bir nokta olan yabancı dili bir engel olmaktan çıkarma isteği yatıyordu. Çağdaş bir dil eğitiminin gereklilikleri üzerine düşünülerek hazırlanmış yapısı, 37 yıl sonra bugün hala aynı fikir ve hedefle kendini geliştiriyor, modern ve teknolojiyle iç içe yapısı ile alanında öncelik ediyor.

Bu zamana dek eğitimlerine destek sağladığımız 400 binden fazla öğrencimizle tam 4 nesildir, ülkemizde dil öğrenimi için kapsamlı bir hizmet veriyoruz. 38 yılın birikimini paylaşarak bugün yine yeni başarı hikayelerine imza atıyor, Dilko ailesi olarak geleceği yetiştiriyoruz.

Gelişen ve globalleşen dünyamıza yetişmek için yabancı dil gerekliliği arttıkça, öğrencilerimize en iyi eğitimi sağlama isteğimiz ve bilgi birikimimizle bu ihtiyaçları en etkin şekilde karşılayan bir aile ortaya çıktı. Başta bir İngilizce kursu olarak hizmet veren Dilko, bugün artık Dilko Yayıncılık, Dilko English, Dilko Dershaneleri, Dilko Online, İlk ve Ortaokullarımız yanı sıra Dilko Liseleri gibi kapsamlı olarak faaliyet gösteren Dilko Eğitim Kurumları yapısına ulaştı.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.