TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
3,443 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Hansaring 49-51 50670 Köln Deutschland
  • TELEFON: +49 (0)221/1626
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Carl Duisberg Centrum

50 yıldan fazla deneyime sahip uluslararası bir kurum olarak Almanca öğretmek, Carl Duisberg Centren’in çalışmalarında her zaman önemli bir odak noktası olmuştur.
Almanca Dil Kurslarımız Berlin, Köln, Münih ve Konstanz Gölü’ndeki Radolfzell’de bulunmaktadır. Carl Duisberg Eğitim Merkezleri’nde dersler, hepsi üniversite diplomasına sahip deneyimli eğitmenler tarafından verilir. Derslerde, iletişim becerileri eğitimine büyük önem verilmektedir.

Öğrenme süreci, Avrupa Ortak Dil Referans Çerçevesi’ne (Common European Framework of Reference for Languages) göre ölçülür. Kursun başlamasından önce dil yeteneğiniz bir yerleştirme sınavı ile değerlendirilir. Kursun bitiminde resmi bir katılım sertifikası alabilirsiniz.
Kurs programının çeşitli aşamalarında, uluslararası kabul görmüş sınavlara girerek gelişiminizi belgeleyebilirsiniz. Carl Duisberg Eğitim Merkezi’nde, çok sayıda öğretim materyalinin bulunduğu bir medya kaynak merkezi mevcuttur. Bu merkezlerde aynı zamanda kendi kendine çalışma için bilgisayar programları da bulunmaktadır. Derste kullanılan tüm kitapları ve materyalleri ücretsiz olarak alabilir ve kurs sonunda saklayabilirsiniz. Kayıt, yerleştirme testi ve haftalık ara testler için ekstra maliyet yoktur.

Konuşulan ülkede yabancı bir dil öğrenmek isteyenler, aynı zamanda sakinlerinin kültürünü, geleneklerini ve yaşam tarzlarını da öğrenirler. Aynısı Almanya’daki dil kursunuz için de geçerlidir. Zengin eğlence ve kültür programı, yeni edindiğiniz dil bilgilerinizi uygulamaya koyabileceğiniz rahat ve gerçekçi günlük durumlar yaratır. Aynı zamanda, Alman kültürü ve yaşamı hakkında bir fikir edinebilirsiniz.
Carl Duisberg Almanca kursları dört farklı yerde sunulmaktadır: Başkent Berlin, Ren metropolü Köln, Bavyera eyalet başkenti Münih veya Konstanz Gölü’ndeki büyüleyici küçük Radolfzell kasabası arasından seçim yapabilirsiniz. Her yer kendi karakterine ve kendi özelliklerine sahiptir.

 

Okulun konumu

The Carl Duisberg Training Center Cologne, şehir merkezinin sınırında, merkezi bir konumdadır. Kısa bir yürüyüşle katedrale ve tarihi bölgeye ulaşabilirsiniz. Konakladığınız yer, tren istasyonu ve havalimanı okuldan kısa bir metro veya hızlı transit tren yolculuğu uzaklığındadır. Cologne Training Center’da sınıfların çoğu klimalıdır ve kullanıma açık bir medya kaynak merkezi bulunmaktadır. Kafeteryamızda kahvaltı ve öğle yemeği yiyebilir veya yakındaki makul fiyatlı çok sayıda restorandan birine gidebilirsiniz.

 

Carl Duisberg Centrum, yabancı öğrencileri Almanya’da okumaya hazırlamada 50 yılı aşkın deneyime sahiptir. Öğrencilerin eğitim aldığı üniversiteler ve kolejler’de geniş bir iletişim ağımız bulunmaktadır. Deneyimli ekibimiz, sizlerin vize,üniversite,kurs seçimi ve diğer konularla ilgili size yardımcı olmaktadır. İlgi alanınız ne olursa olsun, ör. teknoloji, müzik, ekonomi, tıp, istediğiniz eğitim programını gerçekleştirmenize yardımcı olacağız. Almanca kursunuzu bizimle planlayın ve size mükemmel planlama ve zaman kazandıran, sonuç odaklı bir eğitim sunalım.. Genel danışmanlık hizmetlerimiz tüm dil kursu katılımcılarına ücretsiz olarak verilmektedir.

                                                    * * * * * *

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz.

Deneyimli Eğitim Danışmanlarımız Hızlı Bir Şekilde Size Dönüş Yapacaktır.

 

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.