TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,014 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Cemil Topuzlu Caddesi, Hacı Mehmet Sok. İş Bankası Blokları A/2 Fenerbahçe – İstanbul
  • TELEFON: 0 216 363 08 02
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

BrightKids kuruluşundan bu yana bulunduğu lokasyonlarda en çok tercih edilen ve tavsiye edilen anaokullarının başında gelmektedir. Kaliforniya/ABD erken çocukluk eğitim modeli üzerine kurulu modern müfredatımız ve bu müfredatı sevgi ve beceri ile uygulayan tecrübeli ekibimiz başarımızın temel kaynaklarıdır.

Anaokullarımızda hem Türk hem de yabancı ailelerimizin çocuklarına eğitim sunmaktayız.

Küçük gruplarımız sayesinde programlarımız her bir çocuğumuzun güçlü yanlarını desteklemekte ve gelişim ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Okullarımızda çocuğunuzun deneyimlerini nelerin oluşturacağını özetlersek… Bir dünya dolusu eğitim materyali, yaratıcı fikirler, yaşıtlarıyla olumlu ilişkiler kurma becerisi, sorumluluk alma ve arkadaşlık ilişkileri geliştirmeyi öğrendikleri sevgi dolu bir ortam.

Erken çocukluk eğitiminde öncelikli amacımız çocukların mutlu olmaları, okulda eğlenmeleri ve kendilerini güvende hissetmeleridir. Onlara sağladığımız yaratıcı ortamın ve öğretmenlerinin desteği ile problem çözme, karar verme gibi erken yaş düşünsel becerilerini elde etmelerini sağlarız ve öğrenme isteklerini pekiştiririz.

Bize göre bir anaokulu programı sınıfta yapılacakların yazılı formatından çok daha fazlasıdır. Biz öğretmek için her fırsatı kullanırız ve programlarımızı sınıf içinde yapılacakların çok ötesine, yemek salonumuza, oyun saatlerimize, eğlence ve hatta şarkılarımıza bile taşırız. Öğretmek için sınıflara girmeyi beklemeyiz ve hiçbir fırsatı kaçırmayız.

Misyonumuz; çocuklarımızın iki dille yetişerek hızla globalleşen dünyayı anlayabilen ve uyum sağlayabilen, çok kültürlü, özgüveni sağlam bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamaktır.

BrightKids Uluslararası Anaokulu’nun kurucusu Gülay Şengül Yağmur 2001 yılında Çukurova Üniversitesi Yabancı Diller İngilizce Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olmuştur.

2007 yılına kadar Adana, Ankara ve İstanbul Ataşehir ve Ümraniye’de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı çeşitli okullarda İngilizce öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra ailesiyle Amerika Birleşik Devletleri’ne yerleşmiştir. Duquesne Üniversitesinden ‘Instruction and Leadership in Education’ alanında yüksek lisans diploması almıştır. İngilizce’nin ikinci dil olarak öğretilmesi, erken yaşta yabancı dil edinimi ve teknolojinin ikinci dil eğitimine entegrasyonu konularında uzmanlaşan Gülay Şengül Yağmur’un İngilizce eğitiminde programlama ve müfredat oluşturma alanlarında çok sayıda çalışması mevcuttur.

2 çocuk annesi olan Gülay Şengül Yağmur, Türkiye’ye döndükten sonra çocuklarının İngilizce iletişim becerilerini aktif tutmak amacıyla girdiği anaokulu arayışı sonucunda İngilizce eğitim veren bir anaokul olarak BrightKids Uluslararası Anaokulu’nu kurmuştur.

2011 yılında Fenerbahçe’de açılan BrightKids Anaokulu bugün Ataşehir Anaokulu ve Çiftehavuzlar Anaokulu ile İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy ve Ataşehir İlçelerinde hizmet vermektedir.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.