TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
731 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Uzunçayır Cad. No:10 Hasanpaşa, Kadıköy İstanbul
  • TELEFON: 0 216 326 43 44
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Türkiye’de 100’den fazla kurumu ve 21 yıllık tecrübesi bulunan Birey, sayısız öğrencisini Türkiye’nin en iyi lise ve üniversitelerine yerleştirmiştir. Gücünü tamamen tarafsızlığından alarak kalitesiyle ön plana çıkmayı hedeflemiş ve bunu başarmıştır. Öğrenciye akademik olarak katkı sağlamayı, hayallerine ulaşmasında ona öncü olmayı ilke edinmiştir. Gelişen ve her gün değişen dünyada bireyi sadece akademik olarak eğitmenin yeterli olmayacağına inanan birey; akademik eğitimin yanında sanat, yabancı dil, kişisel gelişim gibi alanlarda öğrencileri geliştirerek, dünyaya entegre olmalarını arzu etmektedir. Bunun yanında kendi değerlerine bağlı olan, evrensel doğruları kabul eden, Mustafa Kemal Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu değerlerini kabul eden ve koruyan, yenilikçi, üretken, çağın insanı olan bireyleri yetiştirme adına 2017 yılında Bilgiyolu Kolejlerini 2 kampüs ile kurmuştur.

Bilgiyolu Kolejlerinde, bilgili, nitelikli, özgüveni yüksek, çağını yakalamış ve Atatürk ilkelerine bağlı bir dünya insanı yetiştirmek başlıca hedefimizdir. Ezbersiz, teorikte elde edilen bilgiler pratik yollarlada pekiştirilerek kalıcı öğrenim sağlanır. Bu bilgileri günlük yaşamıyla özdeşleştirebilen ve başkalarına aktarabilen bireyler yetiştirmek temel ilkelerimizdir.

Sevgiyi özümsemiş, saygı ve yardımlaşmayı esas olarak, dürüstlükten, tarafsızlıktan ve adalet ilkelerinden şaşmayan, insan haklarına saygılı, sosyal ve akademik yönde nitelikli öğrenciler yetiştirerek, onları başarılı bir geleceğe hazırlamak başlıca hedeflerimiz arasındadır. Çocuklarımızın geleceği bizim aynamızdır. Dolayısıyla, eğitim programları bu bakış açısıyla planlanıp hayata geçirilmektedir.

Türkiye’de 100’den fazla kurumu ve 21 yıllık tecrübesi bulunan Birey Eğitim Kurumlar’ınca 2017 yılında kurulan Kadıköy Bilgiyolu Koleji’nin; anaokulu, ilkokul, ortaokul ve anadolu lisesi bölümlerinde yenilikçi, üretken, çağın bireyleri yetiştiren modern ğitim anlayışıyla hizmet verilmektedir. Başarılı bir gelecek anadolu yakasının kalbi Kadıköy’ün merkezinde sizi bekliyor…

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.