TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
353 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Bahçelievler Mah.Ay Sk.No.15 Çengelköy Üsküdar İstanbul
  • TELEFON: 0216 321 58 58
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

T.C. MEB Çengelköy Özel Aydil Koleji Üsküdar, ilkokul yaşındaki çocuklara temel eğitim vermek amacıyla, 2008 yılında açılan anaokulumuzun devamı olarak 2013-2014 eğitim öğretim yılında Çengelköy’de faaliyetine bağlamıştır.

Aydil Eğitim Kurumları’ nda çocuklarımızın bilgi ve yeteneklerini geliştirebileceği özel donanımlı sınıflarımızda, Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitim öğretim müfredatına ilaveten, öğrencilerimizin bilimsel, fiziksel, sosyal, duygusal ve kültürel gelişimini destekleyecek aktiviteler uygulanmaktadır.

 

Aydil ilkokulu- Koleji Çengelköy Üsküdar olarak bizlerin eğitimdeki hedefi, sevgi dolu, çağdaş bir ortamda “ öğrenmeyi öğretmektir ’’ Öğrencilerimizin 21. yüzyılın genç bireyleri olacakları farkındalığıyla hazırlanan eğitim programımızda dersler öğrenmede bir araç olup eğitimimiz bireysel olarak uygulanmaktadır.

 

Özel Aydil Eğitim Kurumları Çengelköy Üsküdar olarak hedefimiz siz değerli velilerimizle beraber çocuklarımızın ilgi ve yeteneklerini geliştirerek onları hayata hazırlamak; özgüveni yüksek, bilgili, dürüst, erdemli, çalışkan, araştıran, sorgulayan, düşünen; ülkesine, vatanına ve insanlığa hizmet etmeyi görev edinmiş; çok yönlü ve üretken bireyler yetiştirmektir.

Kalite Politikamız

Milli eğitim sistemimizin ilke ve amaçları doğrultusunda,

Milli Eğitim Bakanlığı yasal mevzuatlarını eğitim ve hizmet anlayışımızla bütünleştirerek,

çağdaş, evrensel, laik ve bilimsel eğitim sunmak;

Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli iyileştirerek bu eğitimin sürekliliğini ve gelişimini güvence altına almak;

öğrenci, veli ve çalışanlarımızı memnuniyetini sağlamak; kurumumuzun işlevini, güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmaktır.

 

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.