TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
500 ZİYARETÇİ
  • ADRES: İnönü Caddesi Hariciye Konağı Sok. Ozanhan No:9 K.3 Gümüşsuyu Taksim Beyoğlu İstanbul
  • TELEFON: 0212 249 53 10
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

ATLAS Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 1990 yılında Mehmet Nazım ÖZSOYLU ve Özdemir İÇİN tarafından İstanbul’da kuruldu. ATLAS kurulduğu tarihten beri Türk öğrencilere yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti vermekte ve başka bir faaliyet konusu ile ilgilenmemektedir. 2004 yılında Rahmi Mesud Yılmaz’ın ortaklığa, Sinem Bayraktutan’ın yönetime katılmasıyla çok hızlı bir büyüme kaydedip, 5 yıl içerisinde ofis sayısını 2’den 10’a çalışan sayısını da 10’dan 65’e çıkardı. Atlas sadece kendisinin değil sektörün de büyümesine katkı verecek bir çok çalışmaya da imza atmıştır.

Sektörünün en geniş çaplı hizmet veren ve en tecrübeli şirketi olan ATLAS bugün itibari ile Türkiye’de 12 ve yurtdışında 4 olmak üzere 16 ofiste toplam 65 eğitim danışmanı ve 100 çalışanı ile hizmet vermektedir. Özellikle İngiltere, Amerika, Avustralya, Kanadadaki üniversite, kolej, dil okulu ve liselerin Türkiye temsilciliğini yürüten ATLAS öğrencilerden temsilcisi olduğu 1000’i aşkın dil okulu ve üniversite için herhangi bir danışmanlık veya servis ücreti almamaktadır.

Kurulduğu yıldan itibaren ATLAS 300’ü aşkın Türk öğrenciye yurtdışı dil kursu, sertifika ve master bursu vermiştir.

ATLAS, TURSAB A grubu üyesi, UED nin kurucu üyesi ve sektörün ISO 9001 kalite yönetim belgesine sahip ilk organizasyonudur.

Misyonumuz – Yurtdışına eğitim almak amacı ile gitmeyi planlayan öğrencilere karar vermelerinde yardımcı olacak en doğru ve güncel bilgileri vermek ve karar aşamasından itibaren içinden geçecekleri tüm süreçleri (okul başvurusu, kayıt, vize, seyahat, konaklama) öğrenciler adına yönetmek.

Vizyonumuz – Türkiye’nin her yerinden dünyanın her noktasına eğitim amacı ile gidecek öğrencilere ücretsiz eğitim danışmanlık hizmeti vermek.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.