TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
461 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Kızılcaşar Mah. Başlar Cad.No: 420/B İncek Ankara
  • TELEFON: 0312 514 21 41
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Türkiye’nin önde gelen, köklü geçmişe sahip okullarında uzun yıllar öğretmenlik ve yöneticilik yapmış deneyimli bir ekip olarak, 30 yıllık tecrübeyle; Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün çizgisinde, bir okulun gücünün öğretmenlerin gücü kadar olduğu bilinciyle, ideallerimizi gerçeğe dönüştüren yepyeni bir okulu, Anka Bilim Koleji’ni 2019-2020 eğitim öğretim yılında hayata geçirmenin mutluluğunu ve sizlerle paylaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Dünyanın seçkin üniversiteleri ile yaptığımız iş birlikleri ve uluslararası standartlarla uyumlu eğitim programlarımızla, öğrencilerimizi, ülkemizin sınırlarının ötesine taşımayı, onları birer dünya vatandaşı olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Anaokulu 3 yaştan liseye kadar tüm seviyelerde toplam 1,500 öğrenci kapasiteli, 17,000 m2 kapalı alanı bulunan okulumuz; kütüphanesi, yüzme havuzları, spor salonları, modern derslik ve laboratuvarları ile 2018 yılı “En İyi Eğitim Kampüsü” Premium Proje ödülüne değer görülmüştür.

Öğrencilerimizin, sadece bugünün değil geleceğin mutlu, başarılı ve saygın bireyleri olarak toplumda yer alacakları inancıyla, sizleri çocuğunuzun geleceğini değiştirecek tanışmaya, okulumuza davet ediyoruz.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.