TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
50 ZİYARETÇİ
  • ADRES: YILDIZ MAH. ÇIRAGAN CAD. NO: 1/4 BEŞİKTAŞ ISTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 259 6075
  • SOSYAL MEDYA:

AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

HAKKINDA

ALL Study Yurtdışı Eğitim ve ALS Study Yurtdışı Eğitim 2004 yılından bu yana sadece yurtdışında eğitim alanında faaliyet göstermektedir. Amerika, Kanada, İrlanda, İngiltere, Malta, Avustralya, Yeni Zelanda dil okulları, YÖK onaylı yurtdışında Üniversiteler, kolej ve yurtdışında liselerin Türkiye temsilciliğini yapar.

Yurtdışı eğitim ve yurtdışında yaşam deneyimleriyle, Türklerin yurtdışında ‘’başarı öykülerini’ ’yaratmalarına yardımcı olur. Amerika vizesi, F1 vizesi, J1 Vizesi, B1/B2 vizesi, İngiltere vizesi, TIER 4 vizesi, Kanada vizesi, İrlanda vizesi, Avustralya vizesi, Yeni Zelanda vizesi, Malta vizesi, Almanya vizesi ve tüm Schengen vize başvurularını yapar.

ALL Study yurtdışı danışmanlık hizmetleri, öğrencileri yurtdışında bulundukları süre boyunca da destek hizmette bulunur. Yurtdışında eğitim yapmak isteyen öğrencilerin hedeflerini dikkate alarak bir rapor ile beraber, ülke, program, okul seçimlerini netleştirir. Tercih netleştikten sonra kayıt, konaklama rezervasyonu, sağlık sigortası, seyahat sigortası, havaalanı transferleri, ucuz uçak bileti alımı dâhil tüm hizmetleri verir. Yurtdışında eğitim alanında vermiş olduğumuz hizmetler şunlardır;

 Work and Travel
 Yurtdışında Dil Eğitimi
 Work and Study Programları
 Amerika’da Turizm Hotelcilik Stajı
 Sertifika Programları
 Diploma Programları
 Yurtdışında Üniversite ve Yüksek Lisans kayıtları
 Yurtdışında Lise Eğitimleri
 Çocukları için Yaz Okulları
 Yurtdışı Vize Başvuruları

Misyon – Yurtdışında eğitim almak amacıyla bizimle irtibata geçen öğrencilerin karar aşamalarında yanında olmak, danışmanlık yapmak, net bilgiye ve doğruya ulaşabilmelerini sağlamak, yurtdışı eğitim ile ilgili kayıt, vize, bilet ve konaklama rezervasyonlarını yapmak ve yönetmek.

Vizyon – Yurtdışında eğitim almak isteyen Türk öğrencilere ücretsiz eğitim danışmanlık hizmeti sunmak.

Mutluluk – ‘’Yüzde Yüz Öğrenci memnuniyeti’’ ve öğrencilerin yurtdışında ’’Başarı öyküleri’’ ni yaratmalarına yardımcı olmak, hedeflerini kolaylaştırmak.

YURTDIŞI HEDEFİNDE DOĞRU YOLDASIN!

Yurtdışında Eğitim alma fikri yurdumuzda çoğu zaman Üniversite eğitimini tamamlayıcı bir eğitim olarak görülür. Çok güçlü bir İngilizce bilgisi ve buna eklenmiş uzun süreli bir Sertifika veya Diploma programı veya Yurtdışında Üniversite veya Yüksek Lisans eğitimi alma fikri tamamen öğrencinin gelecek hedefini yukarılara taşıma isteğinden kaynaklıdır. Son 10 yılda yurtdışında eğitim alma yaşı daha da küçüldü, artık yaz dönemlerinde 3 haftalık yaz okulları ile 9-17 yaş arası genç çocuklar yurtdışında eğitim ile tanışıyor ve yurtdışında orta eğitim ve yurtdışında lise eğitimi için ailecek alınan büyük kararlar ile ofisimize başvuruda bulunuyorlar. Gelecek hedeflerinizi yaparken yurtdışında eğitim ve yaşam konusunda uzun yıllara dayanan danışmanlarımızın engin tecrübeleri geleceğinizi şekillendirmede önemli bir rol oynayacaktır. Alacağınız eğitimden ve gideceğiniz ülkeden beklentiniz, ekonomik yeterliliğinizle beraber harmanlanacak ve size en uygun ülke ve eğitim programı seçenekleri değerlendirilecek ve seçiminizi kolayca yapabilmeniz sağlanacaktır.

Geleceğinizle ilgili vereceğiniz kararda ALL Study herzaman yanınızda olacaktır. Bu konuda emin ellerde olduğunuzu bilerek ALL Study danışmanlarımızla iletişime geçebilir siniz.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.