Adım Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
398 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Sanayi Mah. Kumluk Sok. No:9 İzmit Kocaeli
  • TELEFON: 0262 335 58 48
  • SOSYAL MEDYA:

HAKKINDA

Adım Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nin eğitim yaklaşımına ve güvenli ortamına değer katan en büyük unsurların başında eğitim kadromuz geliyor. Her biri uzun yıllardır eğitim dünyasının içerisinde yer alan, benzersiz tecrübeye sahip eğitim ve idareci kadromuz öğrencilerimizi yarınlara hazırlıyor. Adım Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ’nde eğitim kadromuz dünyadaki en güncel gelişmeleri takip edip uygulayarak öğrencilerimizin sadece Türkiye’de değil, dünyada da yetkin bireyler olarak yetiştirilmesi için kendilerini sürekli geliştiriyor.

Okul-öğrenci-aile uyumuna büyük önem veren bir kurum olarak sadece öğrencilerimizle değil, velilerimizle de açık, net bir iletişim kurmayı ve aynı dili kullanmayı önemsiyor ve bunu gerçekleştirmek için gerekli platformları ve yaklaşımları hayata geçiriyoruz.

Misyonumuz

Bilim ve teknoloji ışığında mesleki bilgiye ve iletişim becerisine sahip, gelişim ve değişime açık, sorumluluklarının farkında, inisiyatif alabilecek, ahlaklı, disiplinli, çalışkan, empati kurabilecek, hasta haklarına saygılı, din, dil, ırk ayrımı yapmadan hizmet verebilecek nitelikli bireyler yetiştirmektir.

YORUM YAPIN

DAHA ÖNCE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.